Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NeoStrata

( ilość produktów: 9 )

NeoStrata to amerykański koncern naukowo-badawczy specjalizujący się w produkcji preparatów z alpha- i polihydroksykwasami. Skuteczne preparaty do pielęgnacji skóry opracowane przez dermatologów, które są lubiane i polecane przez ekspertów na całym świecie. Dermokosmetyki NeoStrata skutecznie działają na różne typy skóry i jej różne niedoskonałości i problemy.

Twórcy NeoStrata to wizjonerzy i liderzy w dziedzinie dermatologii kosmetycznej, cieszący się międzynarodowym uznaniem. Znani z niezwykłej pasji w dziedzinie dermatologii, ciągle udoskonalają opracowane przez siebie formuły. Są autorami wielu innowacji naukowych, opatentowanych technologii oraz badan klinicznych, które były publikowane w profesjonalnych czasopismach medycznych.

Dermokosmetyki NeoStrata

Linie dermokosmetyków marki NeoStrata to pielęgnacja stworzona z myślą o zaspokojeniu specyficznych potrzeb skóry:

  • Skin Active - zaawansowana, kompleksowa terapia anti-aging, która celuje we wszystkie widoczne oznaki starzenia przy użyciu nanowocześniejszych składników.
  • Enlighten - dermokosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami.
  • Resurface - linia dermokosmetyków do pielęgnacji skóry szorstkiej, odwodnionej, matowej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, widocznymi zmarszczkami oraz dla skóry szarej, ziemistej tzw. "skóry palacza".
  • Restore - dermokosmetyki do pielęgnacji skóry starzejącej się i wymagającej odbudowy.
  • Refine - linia dermokosmetyków oczyszczających, anti-aging - terapia naprawcza do skóry tłustej z tendencją do trądziku pospolitego.
  • Targeted Treatment - linia preparatów ukierunkowanych na specyficzne problemy skóry, np. cienie pod oczami czy intensywnie przesuszona skóra.
  • ProSystem - profesjonalne pilingi do kuracji gabinetowych.

Dlaczego wybrać dermokosmetyki NeoStrata?

Dermokosmetyki NeoStrata to zaawansowane naukowo, poparte licznymi patentami, bardzo lubiane i chętnie polecane przez lekarzy preparaty pielęgnacyjne o udowodnionej klinicznie skuteczności, które wyraźnie odbudowują, rozjaśniają, odmładzają i poprawiają kondycję skóry. Poczujesz i staniesz się wyraźnie piękniejsza, gdy zauważysz, jak szybkie i korzystne zmiany zachodzą w Twojej skórze dzięki NeoStrata.

Rodzaj
pixel